Masz czasem wątpliwości, co do wierności swojej drugiej połowy? Każdy czasem przez to przechodzi. Ważne, by wiedzieć, na co zwracać uwagę.
Jak każdemu detektywowi, zdarza mi się czasem odebrać telefon i usłyszeć niepewny głos klientki lub klienta, informujący że nie wie, czy nie przesadza, ale ma pewne podejrzenia wobec małżonka. Doświadczenie nauczyło mnie, że zazwyczaj nie przesadzacie. Kilkanaście, a nawet kilka lat związku jest niczym szósty zmysł. Po prostu czujesz, że coś jest nie tak. A kiedy tak się dzieje, warto zwrócić uwagę na symptomy, które mogą świadczyć o tym, że partner lub partnerka coś przed Wami ukrywa. Jakie to symptomy?
Zmiany w wyglądzie
• Widoczna i nieobserwowana do tej pory ostrożność w posługiwaniu się telefonem. Ciągłe noszenie go przy sobie, zmiana nawyków dotyczących zabezpieczenia urządzenia;
• Zmiany wizerunkowe. Częstsze wizyty u fryzjera, zmiana stylu ubierania, większe zaangażowanie w dbaniu o higienę;
Zmiany w zachowaniu
• Późniejsze wychodzenie z pracy, zwiększenie częstotliwości wyjazdów służbowych, wyjść na spotkania, spacery, czy nowe hobby wymagające częstszego przebywania poza domem;
• Oziębłość i zdystansowanie oraz tłumaczony w najrozmaitszy sposób spadek zainteresowania partnerem;
• Nerwowość i kłótliwość, szczególnie w obliczu niewygodnych pytań;
• Częste zamyślenie lub też nadmierne pobudzenie, szczególnie widoczne przed wyjściem na spotkanie;
• Unikanie wspólnych wyjazdów z dotychczasowym partnerem, zwłaszcza wiążących się z noclegiem;
• Ukrywanie wydatków, założenie osobnego rachunku, noszenie przy sobie większej niż zazwyczaj ilości gotówki;
Istotne detale
• Zmiana ustawień fotela pasażera w samochodzie, a czasem również ulubionych stacji radiowych;
• Obce włosy na ubraniu lub w samochodzie, zapach obcych perfum wyczuwalny na ubraniu lub w aucie;
• Branie kąpieli, prysznica od razu po powrocie z pracy, wyjazdu lub spotkania;
• Nieodbieranie lub wyłączanie telefonów w trakcie nieobecności w domu;
• Odnalezienie ukrywanych przez partnera środków antykoncepcyjnych;
• Zwiększenie częstotliwości korespondencji telefonicznej, szczególnie przy użyciu komunikatorów;
• Czepialstwo i wytykanie partnerowi wad, błędów lub wprost bezpodstawne oskarżanie go o psucie relacji;
Oczywiście każde z tych zachowań może mieć również inne podłoże, a dopiero kilka z nich występujących jednocześnie, świadczy o tym, że powinniśmy czuć się zaniepokojeni.
Co więc zrobić, jeśli już wiesz, że Twoje podejrzenia mogą być uzasadnione?
Po pierwsze, nie informować o tym drugiej strony. Jeśli faktycznie coś ukrywa, będzie to robić lepiej wiedząc, że się domyślasz.
Po drugie zwróć uwagę na szczegóły. Kiedy i z kim rozmawia, kiedy i gdzie wychodzi, i co wtedy mówi. Zapisuj daty, miejsca i nazwiska. Jeśli tylko masz możliwość, sprawdzaj wydatki, billingi, czy bilety parkingowe. Gdzie i za co płacono kartą. Do kogo i kiedy dzwoniono. Zwróć uwagę na zmiany zachowania i nawyków. To wszystko detale, ale zebrane razem mogą dać większy obraz tego, co druga strona chce przed Tobą ukryć.
I wreszcie ostatnie, ale równie istotne. Jeśli brak jednoznacznych dowodów, umów się na spotkanie z detektywem. On oceni to, co już masz i podpowie, co i jak należy zrobić dalej. Nie bój się prosić o pomoc. Zdrada to jedno z najbardziej obciążających psychicznie doświadczeń.
Nie warto mierzyć się z nim samotnie. Dobry detektyw jest sojusznikiem, którego roli w takiej sytuacji nie sposób przecenić. Jeśli czujesz, że ten tekst dotyczy właśnie Ciebie i chcesz wykonać kolejny krok, nie czekaj, skontaktuj się z nami.
Dziś kilka słów o tym, w jaki sposób zminimalizować ryzyko narażenia nas samych oraz naszych bliskich na zagrożenia wynikające z przestępczości pospolitej.
Masz czasem wątpliwości, co do wierności swojej drugiej połowy? Każdy czasem przez to przechodzi. Ważne, by wiedzieć, na co zwracać uwagę.
Dziś kilka słów o tym, w jaki sposób zminimalizować ryzyko narażenia nas samych oraz naszych bliskich na zagrożenia wynikające z przestępczości pospolitej.
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 607 266 540
pon.-sobota 8.00-19.00
📞︎
607 266 540
✉︎